PROFİLİMİZ

KULAKLIK KALIBI

HABERLER

İŞİTME CİHAZI UYGULAMSI

TAMİR BAKIM

KALIBRASYON SERVİSİ

SESSİZ KABİN


REFERANSLARIMIZ

     
Anasayfa Ulaşım İş Başvurusu       Referanslarımız  

Türkçe

  English


ANASAYFAYA DÖN

  Kulak Kalıbı

Türkiye' de bir örneği olamayan Avrupa standartlarına uygun tek kulak kalıbı labaratuvarlarında sağlıklı ve kaliteli kulak kalıpları yapılmaktadır.
 
Kulak Arkası
Biopor Kalıp
Kulak Arkası
 İskelet Sert Kalıp
 Cep Tipi Yarım Kalıp


Kulak kalıplarının kullanılan işitme cihazının (Kulak arkası veya cep tipi) performansını tam olarak kulağa yansıtabilmesi için kişiye özel olarak yapılır. Kulak kalıpları kulağın anatomik yapısına uygunluğu ile fizyolojik kaybının özelliklerine göre farklı şekil ve boyutlarda yapılarak işitme kaybının tolore edilmesine yardımcı olur.


Aşırı gürültülü ortamda çalışan ve kulağına su kaçırılmaması gereken hastalar için hastanın kulak izine göre firmamızda yapılan özel kulak tıkaçları vardır.

 


İşitme aletinden en iyi sonucu alabilmek için Kulak Kalıbının kulağa tam oturması ve kalıbın kanalının her zaman temiz olması gereklidir. Bu nedenle kulak kalıbı her hafta işitme aletinden ayrılıp özel temizleme tabletleri ile yıkanır ve puar yardımıyla iyice kurutulduktan sonra işitme aletine takılır. Kulak kaıbına takılan hortum 2-3 ayda bir değiştirilmelidir.
 

Copyright © 2009 Tüm hakları Odiotek'e aittir

Kocamansur Sk. Gülen Apt. No:125/2  Şişli / İSTANBUL - info@odiotek.com